Ohjausryhmä

Varsinaiset jäsenet:

Hannu Liikanen, toimitusjohtaja, Karttulan Metsätyö Oy, puheenjohtaja
email :posti@karttulanmetsatyo.fi
puh. 0400 904 388

Hannu Pirinen, kehityspäällikkö, Metsä Group
email: Hannu.Pirinen@metsagroup.com
puh. 050 582 5017

Kari Palojärvi, toiminnanjohtaja, SKAL Itä-Suomi ry
email: kari.palojarvi@skal.fi
puh. 0500 376 618

Jarmo Walli, koulutusjohtaja, Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
email: jarmo.walli@ysao.fi
puh. 0400 793 036

Rauno Kettunen, tulosaluejohtaja, Savon koulutuskuntayhtymä
email: rauno.kettunen@sakky.fi
puh. 044 785 3803

Rajoittajien edustajat:

Juha Minkkinen, EU-koordinaattori, Pohjois-Savon liitto (EAKR)
email: juha.minkkinen@pohjois-savo.fi
puh. 044 714 2619

Tuija Tuomela, rahoitusasiantuntija, Elinkeino-, liikenne- ja ympäristökeskus (ESR)
email: tuija.tuomela@ely-keskus.fi
puh. 0295 026 698

Hankehenkilöt:

Karl-Erik Hasa, hankepäällikkö, hankkeen esittelijä, Savon koulutuskuntayhtymä
email:​ karl-erik.hasa@sakky.fi
puh. 044 785 4120

Marjukka Pylkkönen, hankekoordinaattori, hankkeen sihteeri
email: marjukka.pylkkonen@sakky.fi
puh. 044 785 3813