Toivala ja Rissala

Toivalan ja Rissalan yksikön yhteystietoja:

Toivalan opintotoimisto                                          ma-to 8.00-15.30, pe 8.00-13.30                       

asiakaspalvelu.toivala@sakky.fi                              044 785 4109

 

Metsäalan koulutuspäällikkö, Toivalan yksikkövastaava

Ari Puustinen

ari.puustinen@sakky.fi                                            044  785 4130

Talotekniikan, pintakäsittelyn ja verhoilu- ja sisustusalan koulutuspäällikkö

Timo Törmänen

timo.tormanen@sakky.fi                                           044 785 3152

Rakennusalan koulutuspäällikkö

Ari Kilpeläinen

ari.kilpelainen@sakky.fi                                           044 785 8258

Valman koulutuspäällikkö

Hannele Auvinen

hannele.auvinen@sakky.fi                                        044 785 8012

 

Rissalan yksikkövastaava ja lentokoneasennuksen koulutuspäällikkö

Olli Kankimäki

olli.kankimaki@sakky.fi                                           044 785 4223

 

Opinto-ohjaajat

Marjo Miettinen                                                                                 

marjo.miettinen@sakky.fi                                          044 785 4112

(metsäala, lentokoneasennus)

 

Anne Parkkonen

anne.parkkonen@sakky.fi                                           044 785 3820

(talotekniikka, ympäristöala)

 

Jenni Siimes

jenni.siimes@sakky.fi                                                 044 785 3354

(rakennusala, pintakäsittely, sisustusala)

 

Erityisopettajat

Maija Parikka                                                           

maija.parikka@sakky.fi                                            044 785 3713

Jari Rissanen

jari.rissanen@sakky.fi                                              044 785 3381

                            

Asumispalveluohjaaja

Heikki Parviainen                                                                                

heikki.parviainen@sakky.fi                                      044 785 3092

 

Terveydenhoitajat

Toivala:

Birgitta Penttilä

birgitta.penttila@siilinjarvi.fi                                    044 740 2415                  

Rissala:

Saara Harvima                                                         

saara.harvima@siilinjarvi.fi                                       044 740 2297

Kuraattori

Jarkko Juvonen                                                                                    

jarkko.juvonen@siilinjarvi.fi                                     044 740 2109

Psykologi

Saara Grönholm                                                     

saara.gronholm@siilinjarvi.fi                                     044 740 2616

 

Muut henkilöstön yhteystiedot löydät yhteystiedot -sivuilta klikkaamalla Yhteystiedot ja kirjoittamalla sieltä avautuvaan hakukenttään hakemasi henkilön nimen.